ניווט מהיר
ח.י.צ. חברה לבנין ופתוח

טלפון: 04-8412229

נייד: 052-3244220

משה שרת 15 קרית חיים

 
ח.י.צ >פרוייקטים שהסתיימו >

פרוייקטים שהסתיימו (רשימה חלקית…) 

 

 

 

 

רשימת אתרים מלאה

 

 

 

בניה איכותית בקריות

הקריות הן מוקד עניין גדול למגורים בשנים האחרונות, הודות לפיתוח ולרמת החיים ההולכת ועולה. בקריות יש כל מה שאדם יכול לבקש – מקומות עבודה (ואם לא בקריות – אז בחיפה, הסמוכה אליהן), נגישות לכבישים, תחבורה ציבורית, בתי ספר איכותיים, מוסדות אקדמיים, והכי חשוב – פרוייקטים של בניה איכותית בקריות.

 

אולם לא כולם מבדילים בין בניה איכותית לבין בניה שאינה איכותית, ומאחר והשקעה בדירה היא ההשקעה הגדולה ביותר בחייכם, חשוב לוודא שהבניה אכן איכותית ועונה על הצרכים שלכם, לשם מניעת עוגמת נפש והוצאות כספיות גדולות נוספות בהמשך.

 

מה הופך בניה לאיכותית?

הדבר החשוב ביותר בבניה איכותית הוא חברת הבניה. לא חסרים תקריות שונות עם חברות בניה שהובילו לעוגמת נפש וגרמו נזק לדיירים, לכן חשוב לבדוק בדיקה מדוקדקת את חברת הבניה בה מעוניינים לבחור. השקעה בדירה היא השקעה לא מבוטלת, ובניה איכותית מצריכה השקעת כספים רבים. ראשית כל, חשוב להגדיר את הצרכים שלכם. כל אדם שמעוניין בבניה איכותית בקריות חייב לדעת בדיוק מה הוא רוצה, כדי להימנע משינויים תכופים שמקשים על העבודה ומאיטים אותה. לאחר שיש בידיכם תכניות מדויקות, חשוב לערוך מחקר אודות חברת הבניה, עליה אתם סומכים ובה אתם מעוניינים להשקיע כסף.

 

מומלץ, בתחילה, לסנן חברות בניה לפי תחום התמחותן: חברות שונות עוסקות בפרוייקטים שונים כגון בנייני מגורים או מרכזים מסחריים, יחידות דיור או בתים פרטיים. קיימות חברות בניה שמספקות שירותי הובלה, אחסנה, כלים כבדים ועוד.

 

בירור משני שחשוב לעשות הוא הפרוייקטים שביצעה חברת הבניה בעבר ואילו שירותים היא מספקת. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של חברת הבניה, להיעזר בהמלצות ובפידבקים. פרמטר חשוב נוסף הוא מצבה הכלכלי של החברה – זה יהיה מצער מאד אם חברת הבניה תפשוט רגל במהלך הפרוייקט.

 

חשוב לבחור חברת בניה בעלת מוניטין אמין ומקצועי. חברת בניה איכותית תוכל להציג רישיון קבלן טרם חתימה על החוזה, תאפשר ביקורים בבתים אשר בנתה, תספק חוזים תקינים (וגם אז – חשוב לעבור על החוזה מול עורך הדין שלכם), וכן תעמוד בלוח הזמנים של התשלומים ושל הבנייה שהגדרתם. חשוב לשים לב שלא מתפשרים על מחיר זול. עדיף לשלול מראש הצעות מחיר נמוכות מדי, הן בשל עוגמת נפש עתידית, עלויות כספיות גבוהות עתידיות, נוחות הדיירים וכמובן בטיחותם.

 

בניה איכותית בקריות משמעה שביעות רצון ושקט נפשי, שכן מצאתם את הקבלן בקריות שחיפשתם מצאתם את הבית לו חלמתם ואתם משתוקקים כבר לעבור לגור בו - זאת בחירה נכונה.

 

 

קבלנים בקריות    דירות חדשות בקריות

ח.י.צ ייזום ובניין בע"מ - חורש יונה  ו משה שרת 15 קרית חיים 26260 ו טל: 04-8412229 ו פקס: 04-8722455 ו מייל: info@haits.co.il

אודות הנגישות

בניית אתרים